Kudadoo Private Island *****

Maledivy

Malý soukromý ostrov s neomezeným servisem

Hotel Kudadoo Private Island *****

Lokalita Maledivy, Lhaviyani atoll | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 70 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů 15 soukromých vil nad vodou Klidná a romantická atmosféra Skvělé gastronomické zážitky

Nulové storno do 19 dnů před začátkem pobytu od 07.05.2020 do 31.10.2021
(platí při rezervaci od 07.05.2020 do 31.10.2021).

Popis hotelu Kudadoo Private Island ***** Maledivy

Kudadoo je exkluzivní soukromý ostrov obklopený nádhernou lagunou, pestrým korálovým útesem a dlouhými plážemi s bílým pískem. Každý detail resortu byl důkladně promyšlen, aby ve Vás vzbuzoval co největší pocit soukromí a svobody.

Již od samého počátku, během plánování výstavby resortu, byl kladen velký důraz na zachování klidné atmosféry a absolutního souladu s okolním ekosystémem. Výsledný návrh na rozmístění a design 15 soukromých vil dal vzniknout jedinečnému eko resortu pro ty nejnáročnější klienty, který všem garantuje absolutní pocit soukromí. Resort je vhodný zejména pro klidnou a romantickou dovolenou ve dvou. Nicméně od 20.12.2019 resort může ubytovat i děti mladší 15 let v doprovodu rodičů nebo vlastní chůvy.

V Kudadoo nezažijete žádný shon, plánování dne bude záviset čistě jen na Vás. Výběr jídla se vždy odvíjí pouze od Vaší fantazie, stejně jako místo, kde si ho vychutnáte. Ani aktivity a wellness nejsou omezeny pevným rozvrhem, všechny Vám budou k dispozici po osobní domluvě. Navíc se o Vás během celého pobytu bude starat pohostinný personál a osobní komorník, který splní každé Vaše přání.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Kudadoo Private Island

Kudadoo mezi ostatními ostrovy na Maledivách vyniká mírou soukromí. Je zde pouhých 15 vil a na každého hosta připadá až 6 zaměstnanců. Můžete se spolehnout, že každé Vaše přání bude splněno,  náš butler byl po celou dobu našeho pobytu na telefonu a ochotně zařídil vše, co bylo potřeba. Rezidence jsou všechny postaveny nad vodou a mají fantastickou terasu otočenou na moře, takže na Vás nikdo nevidí. Z některých vil vidíte v dáli sesterský ostrov Komandoo a také místní ostrov, na kterém stojí rezidence současného prezidenta. Koncept hotelu je takový, že všechny služby přijdou za Vámi do vily - můžete si objednat masáž na terase, snídani v bazénu nebo rovnou v posteli. Ve vile je dostatek kávy, spousta dobrého vína, sladkostí a kvalitního alkoholu - vše bez příplatku. 

Ostrov je samozřejmě malý, takže tenisové kurty nebo fotbalové hřiště zde nečekejte. V centrání budově "The Retreat" je malá, ale dobře vybavená posilovna, wellness se solnou komorou a masážemi, společenská místnost a bar. Během našeho pobytu se u večeře sešlo maximálně 14 hostů a servis byl opravdu na míru všem přítomným. Kudadoo bude sice od 1.1.2020 akceptovat i rodiny, ale my doporučujeme cestovat sem v páru, klidně i na kratší dobu, a užít si naprostý klid a soukromí ve dvou. V okolí ostrova se nachází několik dalších sesterských resortů, takže se přímo nabízí kombinace s Hurawalhi, kde je podmořská restaurace. 

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Vila s 1 ložnicí

Vila s 1 ložnicí

Kudadoo nabízí celkem 13 luxusních vil s rozlohou 310 m² a 1 ložnicí, ideálních pro páry...

Vila se 2 ložnicemi

Vila se 2 ložnicemi

Více hostů ubytují dvě vily se 2 ložnicemi a rozlohou 380 m²...

Gastronomie a hotelové restaurace

Obrovskou výhodou resortu Kudadoo je volnost, kterou všem hostům, bez rozdílu, nabízí. Tu pocítíte právě i během výběru pokrmu nebo času a místa, kde si ho budete chtít vychutnat. Místní kuchaři totiž každý pokrm připravují Vám na přání, bez omezení, které přinášejí jídelní lístky, nebo bufetové stoly.

Všechny potraviny, se kterými kuchaři pracují, jsou té nejvyšší kvality: vypěstované v bio podmínkách přímo na ostrově a v jeho okolí. Čerstvé ryby a maso jsou připravovány na všechny možné způsoby, vždy však s důrazem na vyváženost a zdravý životní styl.

Pokrmy si můžete vychutnat kdekoliv Vás napadne, ať už to bude v soukromí Vaší vily, na terase při západu slunce, přímo k bazénu, na pláži, nebo v hlavní budově resortu, která nabízí nespočet dalších možností stolování. Volba bude vždy záviset jen na Vás.

Pokud toužíte po opravdu nezapomenutelném zážitku, musíte vyzkoušet i podvodní restauraci 5.8 Undersea, která leží 5,8 m pod hladinou na ostrově Hurawalhi. Ten se nachází pouhých pár minut od resortu Kudadoo. Rezervace míst je nutná, návštěva této restaurace nespadá do programu all inclusive.

V neposlední řadě budete mít k dispozici rozsáhlý vinný sklep s bohatou sbírkou světových vín, kde Vám s výběrem těch správných vín k jídlu pomůže someliér. Jednotlivé lahve si samozřejmě můžete zakoupit i samostatně, a těšit se s nimi i po návratu domů.

Pokud více fandíte klasickým barům, jistě Vás potěší příjemný podnik situovaný v hlavní budově hotelu nad vodní hladinou, který je otevřen 24 hodin denně. Nabízí nejrůznější koktejly, šampaňské, kvalitní alkohol a drobné občerstvení, které si ještě více vychutnáte s fantastickým výhledem, pohodlným posezením a klidnou doprovodnou hudbou.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Kudadoo Private Island

Na ostrově se nachází 15 luxusních soukromých vil, z nichž dvě disponují dvěma ložnicemi a dostatkem prostoru pro více hostů. Všechny vily jsou umístěny na dřevěných kůlech přímo nad vodní hladinou a orientovány k oceánu, abyste si mohli nepřetržitě užívat výhled na temně modrý horizont. Z velkorysé terasy z tasmánského dubu naleznete několik příjemných zákoutí ideálních k odpočinku, lehátka, sprchu, ale i soukromý bazén s plochou 44 m².

Interiéry jsou rovněž pojaty velmi velkoryse, počínaje obrovskou luxusní koupelnou, ložnicí s fantastickým výhledem, až po obývací pokoj s pohodlnou sedačkou, velkoplošnou TV a špičkovým audio systémem Bang & Olufsen. Milovníky televizní zábavy i hudby jistě potěší předplacený Netflix a Spotify.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Vila s 1 ložnicí

Vila s 1 ložnicí fotoVila s 1 ložnicí

Kudadoo nabízí celkem 13 luxusních vil s rozlohou 310 m² a 1 ložnicí, ideálních pro páry.

Vila se 2 ložnicemi

Vila se 2 ložnicemi fotoVila se 2 ložnicemi

Více hostů ubytují dvě vily se 2 ložnicemi a rozlohou 380 m².

Pláž a moře

Z terasy každé vilky je přímý vstup do moře. Hloubka je zde dostatečná na plavání. Šnorchlovat můžete přímo od vily, korálový útes s barevným podmořským životem je nedaleko. Samotný ostrov má i přes svou malou velikost velmi pěkné, široké písečné pláže, kde budete mít naprostý klid na koupání.

Online cena a slevy Kudadoo Private Island *****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Nulové storno do 19 dní před začátkem pobytu od 07.05.2020 do 31.10.2021 (platí při rezervaci od 07.05.2020 do 31.10.2021)

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát (v případě, že jej máte zahrnutého v kalkulaci)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 70 000 000 Kč platné pro zájezdy uzavřené do 27.01.2022 (více zde)
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
knižní "Průvodce Maledivy" - kniha z edice Lonely Planet
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Kudadoo *****

Naše foto hotelu Kudadoo *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Kudadoo Private Island

Obrovskou výhodou resortu Kudadoo je volnost, kterou všem hostům, bez rozdílu, nabízí. Tu pocítíte právě i během výběru pokrmu nebo času a místa, kde si ho budete chtít vychutnat. Místní kuchaři totiž každý pokrm připravují Vám na přání, bez omezení, které přinášejí jídelní lístky, nebo bufetové stoly.

Všechny potraviny, se kterými kuchaři pracují, jsou té nejvyšší kvality: vypěstované v bio podmínkách přímo na ostrově a v jeho okolí. Čerstvé ryby a maso jsou připravovány na všechny možné způsoby, vždy však s důrazem na vyváženost a zdravý životní styl.

Pokrmy si můžete vychutnat kdekoliv Vás napadne, ať už to bude v soukromí Vaší vily, na terase při západu slunce, přímo k bazénu, na pláži, nebo v hlavní budově resortu, která nabízí nespočet dalších možností stolování. Volba bude vždy záviset jen na Vás.

Pokud toužíte po opravdu nezapomenutelném zážitku, musíte vyzkoušet i podvodní restauraci 5.8 Undersea, která leží 5,8 m pod hladinou na ostrově Hurawalhi. Ten se nachází pouhých pár minut od resortu Kudadoo. Rezervace míst je nutná, návštěva této restaurace nespadá do programu all inclusive.

V neposlední řadě budete mít k dispozici rozsáhlý vinný sklep s bohatou sbírkou světových vín, kde Vám s výběrem těch správných vín k jídlu pomůže someliér. Jednotlivé lahve si samozřejmě můžete zakoupit i samostatně, a těšit se s nimi i po návratu domů.

Pokud více fandíte klasickým barům, jistě Vás potěší příjemný podnik situovaný v hlavní budově hotelu nad vodní hladinou, který je otevřen 24 hodin denně. Nabízí nejrůznější koktejly, šampaňské, kvalitní alkohol a drobné občerstvení, které si ještě více vychutnáte s fantastickým výhledem, pohodlným posezením a klidnou doprovodnou hudbou.

Aktivity

Na ostrově zažijete nekonečné moře zábavy. Stejně jako gastronomie a wellness, i výběr aktivit a jejich plánování bude záviset čistě jen na Vašich preferencích.

Můžete se vydat za hranice resortu a objevovat pusté ostrovy, vydat se na exkurze s průvodcem znalým místních zajímavostí, vyzkoušet rybaření na otevřeném moři, plachtění, vodní skútry, pozorovat delfíny, a samozřejmě šnorchlovat, nebo se ponořit se zkušenými potápěči k překrásným korálovým útesům plným života.

Ochotný personál se Vám vždy bude snažit vyhovět a nabídnout Vám aktivity přímo na míru.

Delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře DELUXEA mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českého delegáta -  pan Ondřej Koníček/pan Hynek Sláma. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
  • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
  • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
  • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
  • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Kudadoo *****

V bohaté nabídce volnočasových aktivit vyniká také prvotřídní wellness centrum s plně vybavenou posilovnou. Resort disponuje solnou komorou a dvěma masážními pokoji s výhledem na moře.

Doprava do hotelu Kudadoo Private Island

Doprava na ostrov je zajištěna soukromým hydroplánem přímo z mezinárodního letiště Velara. Během 40minutového letu budete mít fantastický výhled na Indický oceán a jeho malebné ostrovy.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Kudadoo Private Island *****

Osobní poradenství u MALEDIVY zájezdů na Maledivy do hotelu Kudadoo Private Island *****

V cestovní kanceláři MALEDIVY poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře MALEDIVY cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kudadoo Private Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Kudadoo Private Island *****

Letová spojení na Maledivy

Bc. Petra Melková
Kudadoo Private Island
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x