Huvafen Fushi *****

Maledivy

Dopřejte si luxus plážových i nadvodních vilek s privátním bazénem

Hotel Huvafen Fushi *****

Lokalita Maledivy, North Male atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 70 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů Okázalost a soukromí Podvodní wellness Špičkoví šéfkuchaři

Popis hotelu Huvafen Fushi ***** Maledivy

Huvafen Fushi je zasazen uvnitř vlastní laguny v oblasti North Male Atoll. Představuje naturalistickou říši divů, kde se ohromující prostředí neskrývá pouze nad hladinou, ale i pod ní. Podmořský svět je atrakcí, kvůli které se na ostrov sjíždějí cestovatelé z celého světa.

Poté co vás po příletu přivítá váš „Thakuru“ neboli maledivský průvodce, začíná váš smyslný únik na palubě luxusní rychlostní lodi, která vás za 30 minut přepraví z mezinárodního letiště přes Indický oceán do ráje.

Huvafen Fushi je báječný resort, skládající se ze 43 přírodních moderních bungalovů a pavilonů, každý s vlastním bazénem. Špičkovým zážitkem je návštěva jednoho z prvních podvodních Spa na světě.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach bungalow with Pool

Beach bungalow with Pool (125 m², celkem 8) čelí panensky se třpytící laguně. Mají přímý vstup na pláž a úžasnou terasu s lehátky a jídelním stolem...

Deluxe Beach bungalow with Pool

Deluxe Beach bungalow with Pool (160 m², celkem 8) disponují větším prostorem pro obývací pokoj a terasu s lehátky a dvěma bazény...

Ocean bungalow with pool

Ocean bungalow with pool (160 m²) vybízejí k nádherným pohledům přes nekonečné vody Indického oceánu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Lákavá kuchyně a skvělé prostředí vás zajisté přitáhnou do jedné z hotelových restaurací. Věřte, že nebudete vědět, do které zajít dříve.

Restaurace Celsius disponuje vnitřním i venkovním prostorem s pískovou podlahou, sahající až k laguně. Oplývá luxusní a zároveň komfortní atmosférou. Podávají se zde snídaně a večeře.

Salt je úžasná restaurace s venkovní terasou, která se vznáší nad lagunou. Dopřát si tu můžete třeba mořské plody.

Trendu syrové stravy podlehnete v restauraci Raw. Na lístku najdete pouze zdravé, čerstvé pokrmy a ovocné šťávy. Oddávat se tu můžete i nádherným výhledům na oceán a zapadající slunce za obzorem.

Pizzu upečenou v tradiční dřevěné peci a posezení pod listovím kokosových palem hledejte ve Fogliani´s.

Nepřekonatelný výběr vín ze starého i nového světa včetně vzácných ročníků a možnost soukromého zážitku z jídla u „kulatého stolu“ představuje Vinum, na cestě za lepším vinným poznáním provede jeho someliér.

Pohodovou atmosféru s ratanovými křesílky a barevnými polštáři přináší UMBar. Jedná se o to pravé místo, kde si dát koktejl u bazénu.

S možností Destination dining zažijete bezkonkurenční privátní pohoštění. Sami si můžete vybrat, zda chcete jíst v písku na pláži, pod hvězdnou oblohou, ve vašem bungalovu či na palubě luxusní lodě Symphony.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Huvafen Fushi

Moderní. Luxusní. Vizionářské. Takové jsou bungalovy a pavilony, které otevírají svou náruč cestovatelům z celého světa. Najdete tu příbytky přímo na pláži, i nad vodou. Toto ubytování předčí i vaše sny!

Všechny příbytky obsahují fén, kávovar na espresso, bar, luxusní koupelnové přípravky, IDD telefon a plazmovou televizi.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach bungalow with Pool

Beach bungalow with Pool (125 m², celkem 8) čelí panensky se třpytící laguně. Mají přímý vstup na pláž a úžasnou terasu s lehátky a jídelním stolem. Bezpochyby si zamilujete i otevřenou koupelnu, jejímž stropem je samotné nebe. Najdete tu velkou vanu, bazén a sprchu. Každý bungalov ubytuje až tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě do dvanácti let.

Deluxe Beach bungalow with Pool

Deluxe Beach bungalow with Pool (160 m², celkem 8) disponují větším prostorem pro obývací pokoj a terasu s lehátky a dvěma bazény. Ve dne si tu užijete skvělou relaxaci pod vroucími slunečními paprsky, v noci zase zažijete majestátnost hvězdné oblohy. I z tohoto bungalovu se snadno dostanete na písčitou pláž. Každý bungalov ubytuje až tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě do dvanácti let.

Ocean bungalow with pool

Ocean bungalow with pool (160 m²) vybízejí k nádherným pohledům přes nekonečné vody Indického oceánu. Díky třem terasám na různých úrovních si užijete vlastní bazén, jídelní kout i místečko na opalování – to vše přímo nad vodou. Koupelna nabízí vanu s funkcí whirlpool a sprchu s efektem deště. Každý bungalov ubytuje až tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě do dvanácti let.

Deluxe Sunset Ocean Pool Villa

Two Bedroom Ocean Pavilion with Pool

Two Bedroom Ocean Pool Residences (330 m², celkem 2) jsou otočené čelem k západům slunce. Zaručují dokonalé soukromí a dostatek osobního prostoru, který si užijete v bazénu i ve vlastní knihovně. K dispozici tu budete mít dvě ložnice a 24 hodinovou pokojovou službu. Tyto pavilony ubytují až čtyři dospělé osoby a dvě děti.

Two Bedroom Beach Pavilion with Pool

Two Bedroom Beach Pool Residence (800 m², celkem 1) je luxusní záležitostí, zabírající obrovský prostor. Má dvě patra, dvě ložnice, otevřenou koupelnu v přízemí, privátní bazén, obývací část a jídelnu, 24 hodinovou pokojovou službu, přímý vstup na pláž, terasu s lehátky, plazmovou televizi, zvukový systém a stanici pro iPod.

Three Bedroom Family Pool Residence

Three Bedroom Family Pool Residence (463 m², celkem 1) představuje luxusní rezidenci o dvou patrech, se třemi ložnicemi. Disponuje plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem a jídelnou. Relaxaci si užijete na terase s bazénem a lehátky. Je zde možné ubytovat až šest dospělých, či čtyři dospělé a dvě děti.

Pláž a moře

Pokud se těšíte na pláže pokryté jemným bílým pískem a úžasné odstíny modré, kterými se pyšní laguna, zklamáni určitě nebudete. Pláž se vine podél celého ostrůvku a přímo vybízí k relaxaci. Laguna láká k osvěžení, vodním sportům i objevování bohatého podmořského světa.

Online cena a slevy Huvafen Fushi *****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Nabídka nocí zdarma v hotelu Huvafen Fushi

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech:

Za stravu snídaně ve dnech, kdy je pobyt zdarma, připlatíte 170,- Kč/noc dospělý a 0,- Kč/noc dítě.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Láhev šampaňského a košíik ovoce při příjezdu a romantická dekorace vily, 15min. vzorová masáž. 
Minimální délka pobytu je 4 nocí, platí v rozmezí do 6 měsíců od svatby.

Nelze kombinovat s nabídkou 3+1, 6+2 a 9+3 noci zdarma v termínu 13.04.2015.-19.09.2015, jinak ano.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát (v případě, že jej máte zahrnutého v kalkulaci)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 70 000 000 Kč platné pro zájezdy uzavřené do 27.01.2022 (více zde)
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
knižní "Průvodce Maledivy" - kniha z edice Lonely Planet
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 1,99 let mají zdarma transfery, postýlku a stravu (platí pouze místní daň dle ceníku).

Děti 2-6,99 let zdarma ubytování, 3 x denně strava z dětského menu a švédské stoly, na další jídla sleva 50 %. Transfer dle ceníku.

Děti 7-11,99 let strava a transfery dle ceníku.

Dítě za sníženou cenu musí být ubytováno se dvěma dospělými. Kapacita bungalovů je max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě. Kapacita pavilionů je max. 4 dospělí a 2 děti. Kapacita Cube je max. 6 osob a 2 děti.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Soukromý tranfser, luxusní nebo vyhlídkový transfer - cena na vyžádání.

Polopenze zahrnuje: 

- snídaně a večeře v restauraci Celsius 

- 35 % sleva v dalších restauracích vč. Raw nebo Salt

- Destination dining: 35 % sleva

Plná penze:

- snídaně, obědy a večeře v restauraci Celsius / Foglianis´s

- 35 % sleva v dalších restauracích vč. Raw nebo Salt

- Destination dining: 25 % sleva

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Huvafen Fushi *****

Naše foto hotelu Huvafen Fushi *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Huvafen Fushi

Lákavá kuchyně a skvělé prostředí vás zajisté přitáhnou do jedné z hotelových restaurací. Věřte, že nebudete vědět, do které zajít dříve.

Restaurace Celsius disponuje vnitřním i venkovním prostorem s pískovou podlahou, sahající až k laguně. Oplývá luxusní a zároveň komfortní atmosférou. Podávají se zde snídaně a večeře.

Salt je úžasná restaurace s venkovní terasou, která se vznáší nad lagunou. Dopřát si tu můžete třeba mořské plody.

Trendu syrové stravy podlehnete v restauraci Raw. Na lístku najdete pouze zdravé, čerstvé pokrmy a ovocné šťávy. Oddávat se tu můžete i nádherným výhledům na oceán a zapadající slunce za obzorem.

Pizzu upečenou v tradiční dřevěné peci a posezení pod listovím kokosových palem hledejte ve Fogliani´s.

Nepřekonatelný výběr vín ze starého i nového světa včetně vzácných ročníků a možnost soukromého zážitku z jídla u „kulatého stolu“ představuje Vinum, na cestě za lepším vinným poznáním provede jeho someliér.

Pohodovou atmosféru s ratanovými křesílky a barevnými polštáři přináší UMBar. Jedná se o to pravé místo, kde si dát koktejl u bazénu.

S možností Destination dining zažijete bezkonkurenční privátní pohoštění. Sami si můžete vybrat, zda chcete jíst v písku na pláži, pod hvězdnou oblohou, ve vašem bungalovu či na palubě luxusní lodě Symphony.

Delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře DELUXEA mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českého delegáta -  pan Ondřej Koníček/pan Hynek Sláma. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
  • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
  • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
  • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
  • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Huvafen Fushi *****

Děti v hotelu Huvafen Fushi *****

Dětští dobrodruzi jsou v resortu Huvafen vítáni. Bungalovy i pavilony jsou uzpůsobeny tak, aby kromě dospělých osob ubytovaly i malé cestovatele. Pokud je vaše rodina početnější, jistě si užijete pobyt v jednom z pavilonů, které disponují větším počtem ložnic. 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Láhev šampaňského a košíik ovoce při příjezdu a romantická dekorace vily, 15min. vzorová masáž. 
Minimální délka pobytu je 4 nocí, platí v rozmezí do 6 měsíců od svatby.

Nelze kombinovat s nabídkou 3+1, 6+2 a 9+3 noci zdarma v termínu 13.04.2015.-19.09.2015, jinak ano.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Huvafen Fushi

Poté co Vás po příletu přivítá Váš „Thakuru“ neboli maledivský sluha začíná Váš velkolepě smyslný únik na palubě luxusní rychlostní lodi, která Vás za 30 minut přepraví z mezinárodního letiště přes Indický oceán do ráje. 

Mapa - Huvafen Fushi *****

Osobní poradenství u MALEDIVY zájezdů na Maledivy do hotelu Huvafen Fushi *****

V cestovní kanceláři MALEDIVY poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře MALEDIVY cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Huvafen Fushi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Huvafen Fushi *****

Letová spojení na Maledivy

Mgr. Iveta Nožičková
Huvafen Fushi
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x