Hideaway Beach Resort & Spa *****

Maledivy

Privátní ostrovní resort s neuvěřitelnou dávkou soukromí

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Hideaway Beach Resort & Spa

Pro hotel Hideaway Beach Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hideaway Beach Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Hideaway Beach Resort & Spa *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 25 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Haa Alifu atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 96 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů Prostorný ostrov s bujnou vegetací Relax v naprostém soukromí Úchvatná laguna a zcela nové nadvodní vily
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Hideaway Beach Resort & Spa ***** Maledivy

Hideaway Beach Resort & Spa je exkluzivní all-suite resort pro ty, kteří požadují skutečný luxus a očekávají jen to nejlepší. Zde zažijete úplné ponoření do pohody a potěšení. Prostor a soukromí je charakteristickým znakem resortu, který má jedny z největších pobřežních vil z Malediv. 

Resort se nachází na panenském ostrůvku Dhonakulhi a je jedním z mála středisek ležící v Haa-Alifu Atoll. Dhonakulhi má tvar velkého měsíčního srpku, jeho písečné pláže se táhnou více než kilometr po každé straně, až do tyrkysových vod laguny. Ostrov je domovem různých tropických stromů (banánovníků, kokosových palem, atd.), stejně jako řady endemických keřů a mangrovníků.

Naleznete zde 103 velmi prostorných vil, které kromě 7 Sunset Beach Villa mají svůj vlastní soukromý bazén a Jacuzzi vířivku. Resort nabízí 57 moderních vodních vil stojících na kůlech nad lagunou či 46 plážových vil, které mají nadčasový a zároveň klasický maledivský styl, každá s vlastní pláží a úkrytem mezi svěží tropickou zahradou v naprostém soukromí.

Resort je známý kvůli svému vynikajícímu dvojitému korálovému útesu, který přináší rušný podmořský svět jen pár metrů od jeho břehů. Je to tropický ráj s dlouhou, měkkou a bílou písečnou pláží a teplou, křišťálově jasnou tyrkysovou lagunou.

V Hideaway Beach Resort & Spa je význam slova luxus povznesen na novou úroveň. Svůj podíl na tom mají také služby osobního komorníka, což dává hostům bezkonkurenční slib, že každé jejich přání bude předvídáno a následně vyplněno.

Gurmáni a milovníci jídla si mohou dopřád kulinářský zážitek v některé z restaurací. Milovníci masáží a relaxačních procedur ocení širokou nabídku procedur pro omlazení a relaxaci.

Hideaway je ideálním místem pro trávení romantické, klidné dovolené. Vítané jsou i rodiny s dětmi. Pro děti je k dispozici velký dětský klub.

The Signature Collection by Hideaway

Představte si unikátní „resort v rámci resortu“ – tento koncept zastává novinka z podzimu 2021 v podobě The Signature Collection by Hideaway. Je to tedy něco jako unikátní ultra-luxusní ubytování s notnou dávkou exkluzivity a naprostého komfortu s filozofií luxusu s bosýma nohama. Všechny rezidence v tomto konceptu disponují designem s nádechem středního východu s moderními rysy. Navíc se můžete těšit na ty nejlepší lokality v rámci resortu Hideaway Beach.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Hideaway Beach Resort & Spa

Ostrov Dhonakulhi, na kterém se resort Hideaway rozkládá, je překrásnou kombinací přírody, soukromí a perfektních služeb. Mezi silné stránky resortu patří jednoznačně soukromý prostor, který každé ubytování od toho nejzákladnějšího nabízí, prostorné a dlouhé bílé pláže, z nichž je jedna lemovaná pestrým korálovým útesem.

Pokud si nebudete přát nikoho za celou svou dovolenou potkat, nemusíte. Vodní vilky byly přistavěny před několika lety velmi citlitě - tj. nenarušily lagunu, ale lemují její okraj.

Západní strana nabízí krásné výhledy na západ slunce. východní strana pak klidnou lagunu s tyrkysovou vodou, dokonalou pro dětské radovánky. Samozřejmostí je vynikající servis a bohatá gastronomie. 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Sunset Beach Villa (130 m², 7 vil)

Rustikální a zároveň elegantní vily nabízejí idylické prostředí pro klidné útočiště pro dovolenou...

Deluxe Water Villa with Pool (190 m², 50 vil)

Na dřevěných kůlech v laguně ostrova Dhonakulhi se nacházejí tyto vily, které nabízejí ložnici s prostorem pro posezení a vnitřní koupelnu se šatnou, samostatným Jacuzzi, toaletním st..

Beach Residence With Plunge Pool (215 m², 18 vil)

Luxusní a elegantní vilky o rozloze 215 m² s privátní pláží nabízí kromě ložnice se šatnou i prostorný obývací pokoj, menší jídelnu, kde můžete v klidu povečeřet v soukromí sv..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hideaway vás zve ke stolu, u kterého se střetávají východní vlivy se západními. Hotelové restaurace jsou takovým maledivským tavicím kotlíkem, do kterého vhodíte to nejlepší ze světových kuchyní, a vznikne vám něco speciálního. Kuchaři vybírají jen ty nejlepší ingredience, aby umocnili vaše potěšení z kulinářských zážitků. Vydejte se s Hideaway na smyslové putování po Maledivách.

Matheefaru Restaurant je hlavní hotelová restaurace, která kromě mezinárodní kuchyně servíruje i krásné západy slunce. Otevřena je na snídaně, obědy i večeře. Snídaňový bufet je jedním z největších na Maledivách. Večer tu na vás čekají tematické večeře s živými kulinářskými show.

Výhledy na lagunu a asijskou kuchyni podává restaurace Samsara Asian Restaurant. Stoluje se na otevřené terase a na lístku najdete indické, thajské, čínské a japonské pokrmy. Doporučujeme Teppanyaki stolování.

Pátá odpolední odbila, světlo začíná slábnout, nastal čas vychutnat si nápoj políbený posledními slunečními paprsky. Meeru Bar and Grill je výjimečným místem s výhledem na oceán, kde se podávají lahodné koktejly, lihoviny, šampaňské, ale i pizzy a pochoutky z grilu. Znalci budou nadšeni největší sbírkou whisky na Maledivách!

Svou návštěvou nezapomeňte poctít Sunset Pool Café. Nachází se přímo u bazénu a dolaďuje dokonalou tropickou relaxaci, kterou si bez barevných koktejlů ani neumíme představit. Otevřeno má k snídani, obědu a večeři.

Přijeli jste do Hideaway oslavit něco speciálního? Pak byste možná uvítali soukromou večeři na pláži, ve světle svíček a za šepotu oceánu. I to je v Hideaway možné, stačí, abyste si vybrali jak, kde a kdy.

Oasis Restaurant Bar & Lounge (pro The Signature Collection hosty)

Exkluzivní restaurace pro příjemné stolování kombinuje relaxační atmosféru se středomořskými rysy a exotickým prostředím, aby byla vytvořeno ideální zázemí pro dokonalý gastronomický zážitek. Je to restaurace, bar a salonek v jednom, jehož koncept čerpá ze zemí v okolí Středozemního moře jako Itálie, Řecko, Kypr, Makedonie, Libanon a Turecko. Kromě propracovaného menu s lahodnými pokrmy a osvěžujícími drinky je k dispozici také místo pro vodní dýmky.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Hideaway Beach Resort & Spa

Vily resortu Hideaway symbolizují komfort a luxus, zároveň jsou elegantním úkrytem a plně vybavenou domácností, daleko od vašich domovů.

Hideaway nabízí ubytování, které se schovává pod příkrovem bujné tropické vegetace. Vybírat můžete z deseti kategorií vil, které zabírají plochu od 130 m² až po 1420 m².

Všechny vily jsou klimatizované, vybavené satelitní TV, DVD přehrávačem, IDD telefonem, domácím kinem, zvukovým systémem, trezorem, minibarem, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Každá vila má navíc sadu kol, díky kterým můžete projezdit celý ostrov.

Všechny vily jsou vybaveny zařízením pro lázeňské terapie, které si můžete za poplatek dopřát na základě rezervace. Nechejte se hýčkat týmem specializovaných odborníků z Hideaway.

Služby komorníka

Váš soukromý komorník na Vás bude čekat již při příjezdu a seznámí Vás s vilou a jejím vybavením. Během pobytu si může hrát s Vašimi dětmi, když budete potřebovat pauzu. Přinese Vám lahodnou večeři nebo Vám může ukázat zázraky podmořského života při potápění. Nemusí být jen Vaším komorníkem, ale také partnerem pro aktivity a výlety, pokud si budete přát. Na telefonu budete mít tlačítko, které můžete zmáčknout kdykoliv (24/7), když budete něco potřebovat.

Hideaway Palace, Family 2 Bedroom Villa with Pool, Family Villa with Pool and,Ocean Suite and Ocean Villas jsou poskytovány se službami komorníka bez poplatku navíc. Ostatní kategorie ubytování mohou být poskytnuty s komorníkem za poplatek.

The Signature Collection by Hideaway

Představte si unikátní „resort v rámci resortu“ – tento koncept zastává novinka z podzimu 2021 v podobě The Signature Collection by Hideaway. Je to tedy něco jako unikátní ultra-luxusní ubytování s notnou dávkou exkluzivity a naprostého komfortu s filozofií luxusu s bosýma nohama. Všechny rezidence v tomto konceptu disponují designem s nádechem středního východu s moderními rysy. Navíc se můžete těšit na ty nejlepší lokality v rámci resortu Hideaway Beach.

Mezi benefity hostů ubytovaných v těchto vilách patří:

 • osobní uvítání od managementu hotelu,
 • check-in ve vile,
 • výběr welcome drinku,
 • privátní hlídání děti na vyžádání,
 • služba vybalení a sbalení zavazadel,
 • láhev šampaňského při příjezdu,
 • vysokorychlostní internet,
 • služby komorníka,
 • sladkosti každý den,
 • doplňky BVLGARI v pokojích,
 • privátní místo pro barbecue,
 • privátní bugina,
 • služby s nabídkou výletů,
 • personalizované služby stravování od osobního komorníka,
 • denně košík s tropickým ovocem,
 • polštářové menu pro maximální pohodlí,
 • osobní sejf a
 • privátní kuchař (na vyžádání).

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Sunset Beach Villa (130 m², 7 vil)

Rustikální a zároveň elegantní vily nabízejí idylické prostředí pro klidné útočiště pro dovolenou. Jsou roztroušeny po celém pobřeží, postaveny kolem velké terasy a obklopeny nádhernými zahradami. Obývací místnost a ložnice disponují luxusním vybavením, doplňuje je samostatná šatna a vnitřní/venkovní koupelna s jacuzzi vanou. K dalším přednostem patří týkové podlahy, dřevěná terasa a bílé stěny s rustikálním nádechem. Ve skutečnosti jsou tyto vily inspirovány maledivskou přírodou, což je umocněno odstíny hnědé, béžové a zelené. V průběhu pobytu je Vám k dispozici i osobní komorník, který Vám zpříjemní Váš pobyt při řešení Vašich přání.

Deluxe Water Villa with Pool (190 m², 50 vil)

Na dřevěných kůlech v laguně ostrova Dhonakulhi se nacházejí tyto vily, které nabízejí ložnici s prostorem pro posezení a vnitřní koupelnu se šatnou, samostatným Jacuzzi, toaletním stolkem se dvěma umyvadly, samostatnou sprchou a toaletou. Venkovní prostory se pak mohou pochlubit bazénem s nekonečným okrajem a s posezením a dále terasou s pro poklidné okamžiky s nádherným výhledem na nekonečné modré vody oceánu. Během pobytu je Vám k dispozici komorník.

Beach Residence With Plunge Pool (215 m², 18 vil)

Luxusní a elegantní vilky o rozloze 215 m² s privátní pláží nabízí kromě ložnice se šatnou i prostorný obývací pokoj, menší jídelnu, kde můžete v klidu povečeřet v soukromí své vilky, velkou koupelnu s vířivkou, terasu s houpačkou, venkovní posezení a malý bazén na osvěžení. Vilu je možný přizpůsobit rodinám s dětmi, uzamykatelná ložnice poskytuje úplné soukromí. Na soukromý úsek pláže s bílým pískem se dostanete z prostorné ložnice a i z obývacího pokoje. Během pobytu je Vám k dispozici osobní komorník.

Deluxe Sunset Beach Villa with Pool (190 m², 7 vil)

Vilky typu Deluxe Sunset Beach Villa se nachází na soukromém úseku bílé písečné pláže. Jsou elegantně zařízené s luxusní koupelnou s vířivkou. Vila má oddělenou jídelní a obývací část. Mezi vilou a soukromou pláží se nachází bazén o velikosti 40 m², která je velmi příjemně zasazena do tropické zahrady. I v té to kategorii jsou Vám k dispozici služby komorníka.

Deluxe Beach Residence With Lap Pool (315 m², 2 vily)

Luxusní plážová rezidence s bazénem se nachází v bujné tropické zahradě s dveřmi vedoucími z ložnice přímo na terasu soukromého bazénu vily, jen pár kroků od pláže. Ložnice s francouzskými okny je komfortně vybavena a chlubí se samostatnou šatnou. Venkovní/vnitřní koupelna disponuje samostatným jacuzzi pro dvě osoby, zatímco otevřený zahradní pavilon pro stolování ideálně doplňuje veškeré vybavení vily. Usaďte se do obývacího prostoru a poklidně relaxujte nebo se zchlaďte ve venkovním bazénu. Během pobytu je Vám k dispozici komorník.

Ocean Villa with Pool (290 m², 5 vil)

Vily s jednou ložnicí se rozprostírají nad oceánem a disponují jídelnou a obývacím prostorem, bazénem (22 m²), venkovní terasou, vnitřní koupelnou s TV, šatnou, samostatným jacuzzi, dvěma oddělenými umyvadly, samostatným sprchovým koutem, toaletou a vilovým jídelním koutem s překrásnými výhledy na dramatickou scenérii Indického oceánu. Tato kategorie ubytování nabízí absolutní požitek z exkluzivity a soukromí. Svěřte svůj maledivský osud do rukou osobního komorníka, usaďte se a relaxujte.

Family Villa with Pool (440 m², 7 vil)

Exotické rodinné vily jsou situovány na pláži a každá disponuje bazénem s nekonečným okrajem, venkovní terasou s výhledem na bazén a pláž, venkovním posezením a soukromou svěží zahradou. Do vily vstoupíte přes malebné nádvoří, které vede k obývacímu pokoji s výhledem na oceán. Vila zahrnuje také šatnu, prostornou vnitřní/venkovní koupelnu s jacuzzi pro dvě osoby a salonek se sprchou a toaletou. Vilu je možné přizpůsobit pro pobyt nejen rodinám s dětmi, ale i třeba skupinám. Uzamykatelná hlavní ložnice poskytuje plné soukromí.

Sunset Beach Residence with Pool (440 m², 7 vil)

Sunset Beach Residences with Pool jsou situovány na pláži a každá disponuje bazénem s nekonečným okrajem, venkovní terasou s výhledem na bazén a pláž, venkovním posezením a soukromou svěží zahradou. Do vily vstoupíte přes malebné nádvoří, které vede k obývacímu pokoji s výhledem na oceán. Vila zahrnuje také šatnu, prostornou vnitřní/venkovní koupelnu s jacuzzi pro dvě osoby a salonek se sprchou a toaletou. Vilu je možné přizpůsobit pro pobyt nejen rodinám s dětmi, ale i třeba menší skupince přátel. Uzamykatelná hlavní ložnice poskytuje plné soukromí.

Two-Bedroom Ocean Villa With Pool (330 m², 2 vily)

Tyto oceánské vily jsou umístěny na kůlech nad průzračnou vodní hladinou laguny a každá zahrnuje dvě ložnice a dvě koupelny. Užijte si dokonalou pohodu v prostorách s obývacím a jídelním koutem, velkou verandou, bazénem s nekonečným okrajem (25 m²), šatnou, venkovní terasou a prostorem pro stolování na terase s úchvatnými výhledy na oceán. Výhled z vily je jedním z nejvíce romantických a fascinujících na celých Maledivách.

Two-Bedroom Family Villa with Pool (575 m², 3 vily)

Rodinné vily se nacházejí u ostrovní laguny a jsou umístěny na pobřeží, přičemž navíc disponují vlastním bazénem s nekonečným okrajem o velikosti 53 m². K dalšímu vybavení patří venkovní terasa s výhledem na pláž, venkovní posezení, šatna, prostorná koupelna s jedinečným Jacuzzi přizpůsobeným pro dvě osoby v každém pokoji a salonek s toaletou a sprchou. Oba pokoje mají přímý vstup do bazénu a na terasu.

Signature Beach Residence with Sunrise Pool (350 m2) - The Signature Collection by Hideaway

Prostorná a privátní rezidence nabízí přímý přístup na bílou písčitou pláž v části ostrova zvané North Point Beach. Pyšní se středovýchodním stylem s pečlivě vybraným nábytkem, jednou prostornou ložnicí se scénickými výhledy a elegantní koupelnou s jacuzzi, tryskovou dešťovou sprchou, designovým umyvadlem a zrcadlovou TV. Těšit se můžete také na soukromou terasu s houpačkou, lehátky, posezením a venkovní dešťovou sprchou. Ve vile nechybí ani privátní bazén se zabudovanou jacuzzi. Do vybavení dále patří systém ozvučení, multimediální zábavní systém, smart TV a další. Rezidence je ideální pro 2 osoby. K dispozici jsou 3 tyto rezidence.

Grand Beach Residence with Sunrise Pool (700 m2) - The Signature Collection by Hideaway

Nároční cestovatelé jistě ocení charakteristiky této tříložnicové rezidence s dostatkem soukromí a pohodlí. Můžete se těšit na přímý přístup na bílou písčitou pláž v části ostrova zvané North Point Beach. Ubytování ve středovýchodním stylu a se stylovým nábytkem nabízí hlavní ložnici v patře s koupelnou a dvě další ložnice v přízemí. Celkem jsou k dispozici tři koupelny s jacuzzi, dešťovými sprchami s tryskami, umyvadly a zrcadlovými TV. Rezidence nabízí také unikátní pavilon v maledivském stylu s terasou, krásnými výhledy na oceán, ponořeným altánkem a venkovní dešťovou sprchou. Nechybí ani privátní bazén se zabudovanou jacuzzi. Do vybavení dále patří systém ozvučení, multimediální zábavní systém, smart TV, obývací prostor a jídelní kout, stejně jako místnost pro komorníka. Venkovní prostory zahrnují také venkovní posilovnu. Rezidence je ideální pro 6 osob. Resort nabízí 1 rezidenci této kategorie.

Sultan Beach Residence with Sunset Pool (1100 m2) - The Signature Collection by Hideaway

To nejlepší vám nabídne velkorysá rezidence Sultan se čtyřmi ložnicemi, kde mohou strávit dokonalou dovolenou u moře početnější rodiny či skupiny přátel. Dopřejte si přímý přístup na bílou písčitou pláž v části North Point Beach a užijte si dovolenou v sofistikovaných prostorách rezidence ve středovýchodním stylu s prvotřídním nábytkem a scénickými výhledy na Indický oceán. Všechny ložnice nabízejí vlastní koupelnu, přičemž tři z nich se pyšní postelí o velikosti king, zatímco jedna nabízí oddělené postele. V koupelnách najdete jacuzzi, dešťové sprchy s tryskami a designová umyvadla. Rezidence nabízí také unikátní pavilon v maledivském stylu s terasou, ponořeným altánkem a venkovní dešťovou sprchou. Nechybí ani privátní bazén s jacuzzi a vodní skluzavkou.V obývacím prostoru pak najdete kvalitní ozvučení, multimediální zábavní systém a smart TV. K dispozici je i jídelní kout, vnitřní posilovna, parní místnost u hlavní ložnice, knihovna, místnost pro chůvu a další.

Pláž a moře

Ostrov Dhonakulhi ze všech stran obklopují nádherné písčité pláže, vyhřáté tropickým sluncem. Jsou dokonalým místem k odpočinku na lehátku pod slunečníkem, i ve stínu palem. Laguna je bohatým zdrojem podmořského života, který vás zcela jistě uchvátí. 

Online cena a slevy Hideaway Beach Resort & Spa *****

 
Typ pokoje / kapacita
Cena zájezdu / info
Zahrnuto v ceně
Sunset Beach Villa
Max. kapacita +++

Rustikální a zároveň elegantní vily nabízejí idylické prostředí pro klidné útočiště pro dovolenou. Jsou roztroušeny po celém pobřeží, postaveny kolem velké terasy a obklopeny nádhernými zahradami. Obývací místnost a ložnice disponují luxusním vybavením, doplňuje je samostatná šatna a vnitřní/venkovní koupelna s jacuzzi vanou. K dalším přednostem patří týkové podlahy, dřevěná terasa a bílé stěny s rustikálním nádechem. Ve skutečnosti jsou tyto vily inspirovány maledivskou přírodou, což je umocněno odstíny hnědé, béžové a zelené. V průběhu pobytu je Vám k dispozici i osobní komorník, který Vám zpříjemní Váš pobyt při řešení Vašich přání.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Sunset Beach Villa
Max. kapacita +++

Rustikální a zároveň elegantní vily nabízejí idylické prostředí pro klidné útočiště pro dovolenou. Jsou roztroušeny po celém pobřeží, postaveny kolem velké terasy a obklopeny nádhernými zahradami. Obývací místnost a ložnice disponují luxusním vybavením, doplňuje je samostatná šatna a vnitřní/venkovní koupelna s jacuzzi vanou. K dalším přednostem patří týkové podlahy, dřevěná terasa a bílé stěny s rustikálním nádechem. Ve skutečnosti jsou tyto vily inspirovány maledivskou přírodou, což je umocněno odstíny hnědé, béžové a zelené. V průběhu pobytu je Vám k dispozici i osobní komorník, který Vám zpříjemní Váš pobyt při řešení Vašich přání.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Sunset Beach Villa
Max. kapacita +++

Rustikální a zároveň elegantní vily nabízejí idylické prostředí pro klidné útočiště pro dovolenou. Jsou roztroušeny po celém pobřeží, postaveny kolem velké terasy a obklopeny nádhernými zahradami. Obývací místnost a ložnice disponují luxusním vybavením, doplňuje je samostatná šatna a vnitřní/venkovní koupelna s jacuzzi vanou. K dalším přednostem patří týkové podlahy, dřevěná terasa a bílé stěny s rustikálním nádechem. Ve skutečnosti jsou tyto vily inspirovány maledivskou přírodou, což je umocněno odstíny hnědé, béžové a zelené. V průběhu pobytu je Vám k dispozici i osobní komorník, který Vám zpříjemní Váš pobyt při řešení Vašich přání.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Sunset Beach Villa
Max. kapacita +++

Rustikální a zároveň elegantní vily nabízejí idylické prostředí pro klidné útočiště pro dovolenou. Jsou roztroušeny po celém pobřeží, postaveny kolem velké terasy a obklopeny nádhernými zahradami. Obývací místnost a ložnice disponují luxusním vybavením, doplňuje je samostatná šatna a vnitřní/venkovní koupelna s jacuzzi vanou. K dalším přednostem patří týkové podlahy, dřevěná terasa a bílé stěny s rustikálním nádechem. Ve skutečnosti jsou tyto vily inspirovány maledivskou přírodou, což je umocněno odstíny hnědé, béžové a zelené. V průběhu pobytu je Vám k dispozici i osobní komorník, který Vám zpříjemní Váš pobyt při řešení Vašich přání.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Deluxe Water Villa with Pool
Max. kapacita +++

Na dřevěných kůlech v laguně ostrova Dhonakulhi se nacházejí tyto vily, které nabízejí ložnici s prostorem pro posezení a vnitřní koupelnu se šatnou, samostatným Jacuzzi, toaletním stolkem se dvěma umyvadly, samostatnou sprchou a toaletou. Venkovní prostory se pak mohou pochlubit bazénem s nekonečným okrajem a s posezením a dále terasou s pro poklidné okamžiky s nádherným výhledem na nekonečné modré vody oceánu. Během pobytu je Vám k dispozici komorník.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Deluxe Water Villa with Pool
Max. kapacita +++

Na dřevěných kůlech v laguně ostrova Dhonakulhi se nacházejí tyto vily, které nabízejí ložnici s prostorem pro posezení a vnitřní koupelnu se šatnou, samostatným Jacuzzi, toaletním stolkem se dvěma umyvadly, samostatnou sprchou a toaletou. Venkovní prostory se pak mohou pochlubit bazénem s nekonečným okrajem a s posezením a dále terasou s pro poklidné okamžiky s nádherným výhledem na nekonečné modré vody oceánu. Během pobytu je Vám k dispozici komorník.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Deluxe Water Villa with Pool
Max. kapacita +++

Na dřevěných kůlech v laguně ostrova Dhonakulhi se nacházejí tyto vily, které nabízejí ložnici s prostorem pro posezení a vnitřní koupelnu se šatnou, samostatným Jacuzzi, toaletním stolkem se dvěma umyvadly, samostatnou sprchou a toaletou. Venkovní prostory se pak mohou pochlubit bazénem s nekonečným okrajem a s posezením a dále terasou s pro poklidné okamžiky s nádherným výhledem na nekonečné modré vody oceánu. Během pobytu je Vám k dispozici komorník.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Deluxe Water Villa with Pool
Max. kapacita +++

Na dřevěných kůlech v laguně ostrova Dhonakulhi se nacházejí tyto vily, které nabízejí ložnici s prostorem pro posezení a vnitřní koupelnu se šatnou, samostatným Jacuzzi, toaletním stolkem se dvěma umyvadly, samostatnou sprchou a toaletou. Venkovní prostory se pak mohou pochlubit bazénem s nekonečným okrajem a s posezením a dále terasou s pro poklidné okamžiky s nádherným výhledem na nekonečné modré vody oceánu. Během pobytu je Vám k dispozici komorník.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Beach Residence with Plunge Pool
Max. kapacita +++

Luxusní a elegantní vilky o rozloze 215 m² s privátní pláží nabízí kromě ložnice se šatnou i prostorný obývací pokoj, menší jídelnu, kde můžete v klidu povečeřet v soukromí své vilky, velkou koupelnu s vířivkou, terasu s houpačkou, venkovní posezení a malý bazén na osvěžení. Vilu je možný přizpůsobit rodinám s dětmi, uzamykatelná ložnice poskytuje úplné soukromí. Na soukromý úsek pláže s bílým pískem se dostanete z prostorné ložnice a i z obývacího pokoje. Během pobytu je Vám k dispozici osobní komorník.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Beach Residence with Plunge Pool
Max. kapacita +++

Luxusní a elegantní vilky o rozloze 215 m² s privátní pláží nabízí kromě ložnice se šatnou i prostorný obývací pokoj, menší jídelnu, kde můžete v klidu povečeřet v soukromí své vilky, velkou koupelnu s vířivkou, terasu s houpačkou, venkovní posezení a malý bazén na osvěžení. Vilu je možný přizpůsobit rodinám s dětmi, uzamykatelná ložnice poskytuje úplné soukromí. Na soukromý úsek pláže s bílým pískem se dostanete z prostorné ložnice a i z obývacího pokoje. Během pobytu je Vám k dispozici osobní komorník.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Beach Residence with Plunge Pool
Max. kapacita +++

Luxusní a elegantní vilky o rozloze 215 m² s privátní pláží nabízí kromě ložnice se šatnou i prostorný obývací pokoj, menší jídelnu, kde můžete v klidu povečeřet v soukromí své vilky, velkou koupelnu s vířivkou, terasu s houpačkou, venkovní posezení a malý bazén na osvěžení. Vilu je možný přizpůsobit rodinám s dětmi, uzamykatelná ložnice poskytuje úplné soukromí. Na soukromý úsek pláže s bílým pískem se dostanete z prostorné ložnice a i z obývacího pokoje. Během pobytu je Vám k dispozici osobní komorník.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Beach Residence with Plunge Pool
Max. kapacita +++

Luxusní a elegantní vilky o rozloze 215 m² s privátní pláží nabízí kromě ložnice se šatnou i prostorný obývací pokoj, menší jídelnu, kde můžete v klidu povečeřet v soukromí své vilky, velkou koupelnu s vířivkou, terasu s houpačkou, venkovní posezení a malý bazén na osvěžení. Vilu je možný přizpůsobit rodinám s dětmi, uzamykatelná ložnice poskytuje úplné soukromí. Na soukromý úsek pláže s bílým pískem se dostanete z prostorné ložnice a i z obývacího pokoje. Během pobytu je Vám k dispozici osobní komorník.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Nejnižší cena od 6 563 Kč / osoba, noc, snídaně v Sunset Beach Villa
v termínu od 01.05.2023 do 30.09.2023

Profi foto hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Naše foto hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Hideaway Beach Resort & Spa

Hideaway vás zve ke stolu, u kterého se střetávají východní vlivy se západními. Hotelové restaurace jsou takovým maledivským tavicím kotlíkem, do kterého vhodíte to nejlepší ze světových kuchyní, a vznikne vám něco speciálního. Kuchaři vybírají jen ty nejlepší ingredience, aby umocnili vaše potěšení z kulinářských zážitků. Vydejte se s Hideaway na smyslové putování po Maledivách.

Matheefaru Restaurant je hlavní hotelová restaurace, která kromě mezinárodní kuchyně servíruje i krásné západy slunce. Otevřena je na snídaně, obědy i večeře. Snídaňový bufet je jedním z největších na Maledivách. Večer tu na vás čekají tematické večeře s živými kulinářskými show.

Výhledy na lagunu a asijskou kuchyni podává restaurace Samsara Asian Restaurant. Stoluje se na otevřené terase a na lístku najdete indické, thajské, čínské a japonské pokrmy. Doporučujeme Teppanyaki stolování.

Pátá odpolední odbila, světlo začíná slábnout, nastal čas vychutnat si nápoj políbený posledními slunečními paprsky. Meeru Bar and Grill je výjimečným místem s výhledem na oceán, kde se podávají lahodné koktejly, lihoviny, šampaňské, ale i pizzy a pochoutky z grilu. Znalci budou nadšeni největší sbírkou whisky na Maledivách!

Svou návštěvou nezapomeňte poctít Sunset Pool Café. Nachází se přímo u bazénu a dolaďuje dokonalou tropickou relaxaci, kterou si bez barevných koktejlů ani neumíme představit. Otevřeno má k snídani, obědu a večeři.

Přijeli jste do Hideaway oslavit něco speciálního? Pak byste možná uvítali soukromou večeři na pláži, ve světle svíček a za šepotu oceánu. I to je v Hideaway možné, stačí, abyste si vybrali jak, kde a kdy.

Oasis Restaurant Bar & Lounge (pro The Signature Collection hosty)

Exkluzivní restaurace pro příjemné stolování kombinuje relaxační atmosféru se středomořskými rysy a exotickým prostředím, aby byla vytvořeno ideální zázemí pro dokonalý gastronomický zážitek. Je to restaurace, bar a salonek v jednom, jehož koncept čerpá ze zemí v okolí Středozemního moře jako Itálie, Řecko, Kypr, Makedonie, Libanon a Turecko. Kromě propracovaného menu s lahodnými pokrmy a osvěžujícími drinky je k dispozici také místo pro vodní dýmky.

All Inclusive

Balíček All Inclusive White Platinum Plan platný od 01.11.2022 do 31.10.2023:

 • Asistence na letišti Velana International Airport při příletu
 • K dispozici Vám bude VIP Lounge (v rámci transferu místní linkou) či TMA Lounge (v rámci transferu hydroplánem) na Velana International Airport před transferem do hotelu
 • Snídaně a večeře (formou bufetu) v hlavní restauraci Matheefaru
 • Večeře v Samsara Asian Fusion (a la carte – 1 předkrm, 1 hlavní chod, 1 dezert)
 • Obědy a večeře v Sunset Pool Café (1 předkrm, 1 hlavní chod, 1 dezert)
 • Obědy a večeře v Meeru Bar and Grill (1 předkrm, 1 hlavní chod, 1 dezert)
 • Lehké občerstvení v Meeru Bar and Grill (16-18 hod)
 • Voda, káva a čaj na pokoji
 • Voda, káva, čaj, nealkoholické nápoje a džusy v restauracích
 • Výběr 70 druhů dovážených vín a prémiových nápojů
 • Minibar (pivo, víno, nealko nápoje a lehké občerstvení) doplňován denně
 • Sportovní vybavení/zařízení a posilovna
 • Exkurze – 2 exkurze z nabídky (návštěva místního ostrova, plavba s delfíny a šnorchlování s průvodcem)
 • Šnorchlovací vybavení a nemotorizované vodní sporty (pro některé sporty je nutná licence)
 • Dětský klub
 • Plovoucí vodní park – Aqua Floating Park
 • WiFi na pokojích a ve veřejných prostorech
 • Rekreační aktivity/jóga
 • Tenisový kurt včetně raket a míčků (nezahrnuje lekce s trenérem)

 

Pozn.: Všechny aktivity zahrnuté ve White Platinum Plan jsou podmíněny stavu počasí. Otevírací doba Meeru baru je 10:00-23:00.

K dalším výhodám, které mohou využívat všichni hosté bez ohledu na formu stravování patří: uvítací drink, talíř s ovocem, kávovar Nespresso, voda na pokoji (denně doplněna), sejf, šnorchlování, možnost zapůjčení kol, využívání sportovního komplexu (tenis, posilovna, plážový volejbal, bazén apod.), přístup do  Aqua Floating Park (podle rozvrhu resortu) či dětský klub.

 

Originální popis polopenze, plné penze a All Inclusive White Platinum pro hosty ubytované v Hideaway Beach resortu najdete zde:

hideaway-mle-popisy-all-inclusive-002.jpg

 

Signature All Inclusive balíček platný pro vily v rámci Signature Collection pro pobyty 16.05.-31.10.2023 zahrnuje:

 • přivítání na letišti,
 • bezplatný vstup do letištního salonku (před odletem na hotel) při transferu místní linkou i hydroplánem,
 • snídaně: snídaně ve vile nebo v restauraci Oasis (a la carte) nebo v Matheefaru (bufet),
 • obědy: čtyřchodové menu v Sunset Pool Café nebo v Meeru Bar and Grill nebo v Oasisi
 • večeře: bufet v Matheefaru nebo čtyřchodové menu v Samsara Asian Fusion, Meeru bar and grill, Oasis či Sunset Pool Café
 • minibar ve vile: doplňován denně (pivo, červené a bílé víno, nalko nápoje a vybrané snacky)
 • jednou za pobyt americká snídaně a barbecue večeře ve vile,
 • voda, čaj a káva ve vile,
 • nápoje: výběr nápojů ve dle časových rozvrhů resturací a barů (mimo tyto časové rozvrhy jsou nápoje zpoplatněny)
 • vybrané aktivity (sportovní zařízení a posilovna, šnorchlovací vybavení a nemotorizované vodní sporty, dětský klub, aqua floating park, wifi na pokoji i ve veřejných prostorách, vybrané rekreační aktivity a jóga, tenisový kurt včetně raket a míčků).

 

Originální popis snídaně, polopenze a All Inclusive Signature Platinum pro hosty ubytované v části Signature Collection v Hideaway Beach resortu najdete zde:

hideaway-mle-popisy-all-inclusive-001.jpg

 

Balíček All Inclusive White Platinum Plan platný od 01.11.2023 do 31.10.2024:

 • Snídaně (7:00 - 10:30) formou bufetu v hlavní restauraci Matheefaru 
 • Obědy v Meeru Bar and Grill (tříchodové menu a dětské menu), Sunset Pool Café (tříchodové menu a dětské menu) a Oasis (na stravování v rámci obědů sleva 50 %, neplatí na nápoje)
 • Večeře v hlavní restauraci Matheefaru (bufet), Meeru Bar and Grill (tříchodové menu a dětské menu), Sunset Pool Café (tříchodové menu a dětské menu) Samsara (na stravování v rámci veřečí sleva 50 %, neplatí na nápoje) a Oasis (na stravování v rámci veřečí sleva 50 %, neplatí na nápoje)
 • Pro obědy a večeře je možné vždy vybrat jen jednu restauraci v daný den.
 • Snídaně, oběd nebo večeře na pokoji (za příplatek)
 • Voda, káva, čaj, nealkoholické nápoje a džusy v restauracích (10:00 - 23:00)
 • Výběr 70 druhů vín včetně šampaňského, neomezené vybrané alkoholické nápoje, koktejly a moktejly v restauracích (10:00 - 23:00)
 • Minibar (pivo, červené a bílé víno, nealko nápoje a lehké občerstvení) doplňován denně
 • Exkurze – výlet na delfíny při západu slunce a šnorchlování s průvodcem (dostupné v závislosti na počasí)

 

Balíček All Inclusive Signature Platinum Plan platný od 01.11.2023 do 31.10.2024:

 • Americká snídaně ve vile nebo v restauraci Oasis, snídaně formou bufetu v restauraci Matheefaru (7:00 - 10:30)
 • Obědy: čtyřchodové menu v Sunset Pool Café (à la carte), v Meeru Bar and Grill (à la carte) nebo v restauraci Oasis
 • Večeře: tématický bufet v Matheefaru (19:00 - 21:30), čtyřchodové à la carte menu v Samsara Asian Fusion, Meeru bar and grill a Sunset Pool Café, čtyřchodové menu v Oasis
 • Minibar ve vile: doplňován denně (pivo, červené a bílé víno, nealko nápoje a lehké občerstvení)
 • Voda, káva, čaj, vybrané nealkoholické nápoje a džusy v restauracích (10:00 - 23:00)
 • Výběr 70 druhů vín včetně šampaňského, neomezené alkoholické nápoje, koktejly a moktejly v restauracích (10:00 - 23:00)
 • Exkurze – výlet na delfíny při západu slunce a šnorchlování s průvodcem (dostupné v závislosti na počasí)

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu All Inclusive balíčků.

 

Aktivity

V resortu Hideaway se můžete těšit na nespočet aktivit a výletů, které zpestří Váš pobyt. Patří mezi ně:.

 • šnorchlovací výlety (u korálu, s želvami, v noci,...),
 • plavby na moři (při západu slunce, za delfíny, plavba na lodi dhoni...),
 • rybolov (tradiční, sportpovní,...),
 • výlety na opuštěný ostrůvek/sandbank,
 • privátní pronájem lodí.

Delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
 • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Hideaway je prostorem pro oba typy dovolenkářů – těch, co chtějí mít svatý klid od všeho a od všech, i těch, co přijeli nasávat tropickou atmosféru a vyzkoušet si vše, co pobyt na Maledivách nabízí. Pro druhé zmiňované resort nabízí škálu aktivit tak širokou, že nebudete vědět, co dřív.

Neostýchejte se a skočte do toho rovnýma nohama! Co třeba dobrodružství na vodě? Vybírat můžete z nabídky plaveb na katamaránu, windsurfingu, kite-boardingu, kajakingu, stand-up paddle, vodního lyžování, rybaření, apod.

Stejné vzrušení můžete zažít i pod vodou během potápění či šnorchlování. Indický oceán je bohatým zdrojem barevného podmořského života, který čeká na objevování u unikátního dvojitého korálového útesu.

Užít si můžete i pozemní sporty, jako je tenis, volejbal, stolní tenis, padel tenis, golfový trenažér, jogging, jízda na kolech, atd. Vydat se můžete i do posilovny. Fitness  trenér či instruktor jógy je Vám rovněž k dispozici.

 

Pokud jste si na Maledivy přijeli především odpočinout a načerpat síly, vydejte se do Hideaway Spa and Beauty Palace. Čeká tu na vás dvanáct soukromých místností pro procedury, parní lázeň, manikúra, pedikúra i relaxační zóna. 

Děti v hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Vzali jste na dovolenou i své děti a rádi byste si od nich na chvilku odpočinuli? Nebo jim dopřáli čas s podobně starými dětmi? Svěřte je do péče dětského klubu Tender Hearts Kids Club. Děti si tu užijí zábavný program plný her, kreslení, soutěží a vystoupení. Na hřišti o rozloze 50 m2 naleznou děti velkou nabídku aktivit, k dispozici je i malá knihovnička, stolní hry a kola. 

Z nabízených aktivit mohou děti vyzkoušet například lekce rybaření, závody krabů, stavění hradů, honda za pokladem, průzkum místního ostrova, kreslení a malování, plavba na maldivské lodi dhoni, mořský výzkum, kurzy vaření a jiné.

O děti se postará pečlivě vyškolený a kreativní tým.

Klub je otevřen pro děti od tří do dvanácti let. Pro mladší děti je možné za poplatek domluvit hlídání.

Doprava do hotelu Hideaway Beach Resort & Spa

Resort Hideaway je situován 290 kilometrů od Malé, hlavního města Malediv od kterého trvá cesta hydroplánem pouze 75 minut letu.

Z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir jsou hosté dopravováni mezinárodním letem trvajícím 45 minut na místní letiště, odkud cesta pokračuje lodí přímo do hotelového přístavu. Plavba trvá dvacet minut.

Hosté mohou využít ještě exkluzivnější dopravu s majitelem místní jachty a dopravit se tak mohou mnohem rychleji.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Hideaway Beach Resort & Spa *****

Osobní poradenství u MALEDIVY zájezdů na Maledivy do hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři MALEDIVY poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře MALEDIVY cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hideaway Beach Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Letová spojení na Maledivy

Bc. Petra Melková
Hideaway Beach Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x