Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

Maledivy

Nezapomenutelné zážitky plné ostrovního dobrodružství

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Vilamendhoo Island Resort & Spa

Pro hotel Vilamendhoo Island Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

Hodnocení 9.6 Hodnotí 101 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Ari atoll | Zobrazit mapu
Strava Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 96 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů Překrásný korálový útes Kvalitní gastronomie Samostatný bazén pro rodiny s dětmi

Popis hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa **** Maledivy

Maledivy Vás přivítají v ráji tropických palem, bílých písečných plážích, šumivých a teplých vod tyrkysových lagun a barevných korálových útesů s bohatým podmořským životem.

Vilamendhoo Island Resort je obklopený krásnou lagunou, unikátním korálovým útesem a dlouhými úseky bílých pláží. Je jediným resortem ve Vilamendhoo na Jižním Ari Atolu s délkou 900 m, šířkou 250 m a rozlohou přibližně 55 akrů. Do hotelu se můžete dostat hydroplánem z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir, přičemž se při letu dlouhém 25 minut budete moci kochat scénickými výhledy na ostrovy Malediv.

Můžete se těšit na komfortní ubytování v pokojích a vilách s veškerým vybavením potřebným pro exotickou dovolenou na Maledivách. V resortu najdete dvě hlavní restaurace a další doplňkové s rozmanitou nabídkou kuchyní. Můžete si dopřát také osvěžující drinky v několika barech ať už u pláže nebo u bazénu.

Resort Vilamendhoo nabízí také nespočet možností pro trávení volného času v čele s lázněmi, sporty a rekreačními aktivitami či potápěním.

Zdejší prostředí, vybavení a služby představují ideální podmínky pro prožití romantické tropické dovolené ať už při svatbě v ráji, exotických líbánkách, obnovení svatebního slibu či „pouze“ pohádkového romantického pobytu s milovanou polovičkou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Vilamendhoo Island Resort & Spa

Resort Vilamendhoo Vás uchvátí pobřežím s krásným bílým pískem a výbornými podmínkami pro šnorchlování. Kousek od břehu se nachází již korálový reef, které je obklopené spousty rybiček. Sem tam můžete narazit i na korálového žraloka. 

Resort se nachází v jižním Ari atolu, kde jsou velmi dobré podmínky pro výlety s plaváním či šnorchlováním s mantami a velrybími žralokami po většinu roku.

Ostrov je necelý 1 km velký, v klidu jej obejdete kolem dokola.  K dispozici jsou dva bazény, jeden ideální pro rodiny s dětmi, druhý se nachází na západní straně ostrova, odkud můžete pozorovat s drinkem v ruce krásné západy slunce. K dispozici máte široký výběr aktivit pro volný čas. Celým ostrovem se táhne příjemná maledivská atmosféra.

Vyhutnejte si rozmanitou kuchyni v některé z restaurací, večer se zabavíte u hudebních večerů v hlavním baru.

Ubytování je možné v prostorných plážových vilkách s otevřenou koupelnou. Pro páry hledající klid bez děti, doporučujeme ubytování v Jacuzzi Beach Villa nacházející se v části pouze pro dospělé, kteří mají vlastní restauraci.

 

 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Hana Nádvorníková
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Room (50 m2)

Zahradní pokoje jsou podobné plážovým vilám, ale jsou situovány v zahradním prostředí. Jsou situovány ve třech blocích o 4 až 5 pokojích a poskytují dostatek soukromí...

Adjoining Beach Villa (55 m2)

Tato kategorie plážových vil se nachází podél bílé písčité pláže a má stejné vybavení jako samostatné plážové vilky...

Standalone Beach Villa

Samostatně umístěné plážové vily jsou se nacházejí jen pár kroků od pláže a nabízejí veškeré potřebné vybavení pro pohodlnou dovolenou na Maledivách...

Gastronomie a hotelové restaurace

Bufetová restaurace

Hlavní restaurace nabízí pokrmy na bázi „all you can eat“ (=vše, co můžete sníst) formou bufetu jak pro snídaně, tak i pro obědy a večeře. K dispozici jsou pokrmy mezinárodní a místní kuchyně, které potěší každého hosta. V pátky se pak můžete těšit na maledivské večery s tematickým menu a číšníky v tradičním oděvu, zatímco nedělní snídaně je doprovázena šumivým vínem.

Polévky, pečivo a dezerty jsou připravovány podle domácích receptur a ovoce je čerstvé a chutné. Číšník Vás usadí ke stolu podle Vašich preferencí a Vy tak pocítíte pozornost a přátelskost obsluhy.

Restaurace je rozdělena na 2 oddělené jídelní prostory s otevřenou atmosférou, písečnými podlahami a doškovou střechou. K dispozici je také venkovní posezení s dřevěnou terasou. Je možné vyhovět nejrůznějším dietním požadavkům.

À La Carte restaurace

Asian Wok Restaurant – Restaurace specializující se na asijskou kuchyni a teppanyaki se nachází nad vodní hladinou. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Hot Rock Restaurant – Pochutnejte si na mořských plodech, kuřecím mase a exotických masech připravených pečlivým způsobem. Restaurace je určená pouze pro dospělé hosty. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Další občerstvení je podáváno v barech Bonthi a Sunset.

Bary

Bonthi Bar – Tento bar se nachází na pláži vedle restaurace Funama a kromě kvalitních nápojů nabízí vysílání sportovních programů a diskotéky. Disponuje také venkovní terasou.

Boashi Bar – Vedle bazénu najdete tento bar, který představuje nejvýchodnější bod ostrova.

Sunset Bar – Vedle restaurace Ahima a bazénu se nachází tento bar pro osoby starší 18 let. Budete se moci kochat skvělými výhledy na západ slunce při posezení v interiérech, na terase u bazénu nebo na pláži.

Asian Wok Bar – Osvěžte se lahodným drinkem v asijském baru.

Večeře na pláži

Chcete svou drahou polovičku překvapit něčím nečekaným a naprosto romantickým? Nebo byste chtěli strávit večer společně v příjemné atmosféře, na kterou nezapomenete? V resortu Vilamendhoo se Vám to může splnit.

Doporučujeme pláže poblíže restaurace Ahima. Prostředí pod širým nebem a obloha prozářená hvězdami udělá z tohoto místa romantický ráj. Pokud preferujete více soukromí, pak můžete využít například vlastní terasu nebo pláž před vilou.

Personál bude po ruce po celou dobu večeře. Večeře při svíčkách je k dispozici od 19:00 do 22:00.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Vilamendhoo Island Resort & Spa

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Room (50 m2)

Zahradní pokoje jsou podobné plážovým vilám, ale jsou situovány v zahradním prostředí. Jsou situovány ve třech blocích o 4 až 5 pokojích a poskytují dostatek soukromí. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, bezplatný čaj/káva, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Adjoining Beach Villa (55 m2)

Tato kategorie plážových vil se nachází podél bílé písčité pláže a má stejné vybavení jako samostatné plážové vilky. Nicméně nestojí samostatně, ale je připojena k další vile, což může být výhoda pro rodiny s dětmi, které chtějí více soukromí a ubytování ve dvou vilách vedle sebe. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Standalone Beach Villa

Samostatně umístěné plážové vily jsou se nacházejí jen pár kroků od pláže a nabízejí veškeré potřebné vybavení pro pohodlnou dovolenou na Maledivách. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s posezením, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Jacuzzi Beach Villa (65 m2)

Plážové vily s jacuzzi jsou prostorné a nabízejí plno výhod v podobě dřevěné podlahy, dokovací stanice pro iPod, soukromého venkovního jacuzzi pro dvě osoby, dřevěnou terasu s lehátky, slunečník, tropické rostliny a krásný výhled na lagunu. Dále do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Jacuzzi Water Villa (85 m2)

Tyto vily jsou situovány nad vodní hladinou v laguně. Po krátké chůzi po molu se dostanete do vlastního útočiště s dostatkem soukromí, jacuzzi pro dvě osoby pod širým nebem, lehátky, stinným prostorem, tropickými rostlinami, soukromou terasou se schody vedoucími do vody a s úchvatnými výhledy. Do vybavení dále patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, dokovací stanice pro iPod, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Online cena a slevy Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

 
Typ pokoje / kapacita
Cena zájezdu / info
Zahrnuto v ceně
Garden Room
Max. kapacita ++

Zahradní pokoje jsou podobné plážovým vilám, ale jsou situovány v zahradním prostředí. Jsou situovány ve třech blocích o 4 až 5 pokojích a poskytují dostatek soukromí. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, bezplatný čaj/káva, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Garden Room
Max. kapacita ++

Zahradní pokoje jsou podobné plážovým vilám, ale jsou situovány v zahradním prostředí. Jsou situovány ve třech blocích o 4 až 5 pokojích a poskytují dostatek soukromí. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, bezplatný čaj/káva, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Adjoning Beach Villa
Max. kapacita +++

Tato kategorie plážových vil se nachází podél bílé písčité pláže a má stejné vybavení jako samostatné plážové vilky. Nicméně nestojí samostatně, ale je připojena k další vile, což může být výhoda pro rodiny s dětmi, které chtějí více soukromí a ubytování ve dvou vilách vedle sebe. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Adjoning Beach Villa
Max. kapacita +++

Tato kategorie plážových vil se nachází podél bílé písčité pláže a má stejné vybavení jako samostatné plážové vilky. Nicméně nestojí samostatně, ale je připojena k další vile, což může být výhoda pro rodiny s dětmi, které chtějí více soukromí a ubytování ve dvou vilách vedle sebe. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Standalone Beach Villa
Max. kapacita +++

Samostatně umístěné plážové vily jsou se nacházejí jen pár kroků od pláže a nabízejí veškeré potřebné vybavení pro pohodlnou dovolenou na Maledivách. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s posezením, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Standalone Beach Villa
Max. kapacita +++

Samostatně umístěné plážové vily jsou se nacházejí jen pár kroků od pláže a nabízejí veškeré potřebné vybavení pro pohodlnou dovolenou na Maledivách. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s posezením, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Jacuzzi Beach Villa
Max. kapacita ++

Plážové vily s jacuzzi jsou prostorné a nabízejí plno výhod v podobě dřevěné podlahy, dokovací stanice pro iPod, soukromého venkovního jacuzzi pro dvě osoby, dřevěnou terasu s lehátky, slunečník, tropické rostliny a krásný výhled na lagunu. Dále do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Jacuzzi Beach Villa
Max. kapacita ++

Plážové vily s jacuzzi jsou prostorné a nabízejí plno výhod v podobě dřevěné podlahy, dokovací stanice pro iPod, soukromého venkovního jacuzzi pro dvě osoby, dřevěnou terasu s lehátky, slunečník, tropické rostliny a krásný výhled na lagunu. Dále do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Jacuzzi Water Villa
Max. kapacita ++

Tyto vily jsou situovány nad vodní hladinou v laguně. Po krátké chůzi po molu se dostanete do vlastního útočiště s dostatkem soukromí, jacuzzi pro dvě osoby pod širým nebem, lehátky, stinným prostorem, tropickými rostlinami, soukromou terasou se schody vedoucími do vody a s úchvatnými výhledy. Do vybavení dále patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, dokovací stanice pro iPod, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Jacuzzi Water Villa
Max. kapacita ++

Tyto vily jsou situovány nad vodní hladinou v laguně. Po krátké chůzi po molu se dostanete do vlastního útočiště s dostatkem soukromí, jacuzzi pro dvě osoby pod širým nebem, lehátky, stinným prostorem, tropickými rostlinami, soukromou terasou se schody vedoucími do vody a s úchvatnými výhledy. Do vybavení dále patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, dokovací stanice pro iPod, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Nejnižší cena od 4 701 Kč / osoba, noc, plná penze v Garden Room
v termínu od 01.05.2023 do 30.09.2023

Profi foto hotelu Vilamendhoo Island ****

Naše foto hotelu Vilamendhoo Island ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Vilamendhoo Island Resort & Spa

Bufetová restaurace

Hlavní restaurace nabízí pokrmy na bázi „all you can eat“ (=vše, co můžete sníst) formou bufetu jak pro snídaně, tak i pro obědy a večeře. K dispozici jsou pokrmy mezinárodní a místní kuchyně, které potěší každého hosta. V pátky se pak můžete těšit na maledivské večery s tematickým menu a číšníky v tradičním oděvu, zatímco nedělní snídaně je doprovázena šumivým vínem.

Polévky, pečivo a dezerty jsou připravovány podle domácích receptur a ovoce je čerstvé a chutné. Číšník Vás usadí ke stolu podle Vašich preferencí a Vy tak pocítíte pozornost a přátelskost obsluhy.

Restaurace je rozdělena na 2 oddělené jídelní prostory s otevřenou atmosférou, písečnými podlahami a doškovou střechou. K dispozici je také venkovní posezení s dřevěnou terasou. Je možné vyhovět nejrůznějším dietním požadavkům.

À La Carte restaurace

Asian Wok Restaurant – Restaurace specializující se na asijskou kuchyni a teppanyaki se nachází nad vodní hladinou. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Hot Rock Restaurant – Pochutnejte si na mořských plodech, kuřecím mase a exotických masech připravených pečlivým způsobem. Restaurace je určená pouze pro dospělé hosty. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Další občerstvení je podáváno v barech Bonthi a Sunset.

Bary

Bonthi Bar – Tento bar se nachází na pláži vedle restaurace Funama a kromě kvalitních nápojů nabízí vysílání sportovních programů a diskotéky. Disponuje také venkovní terasou.

Boashi Bar – Vedle bazénu najdete tento bar, který představuje nejvýchodnější bod ostrova.

Sunset Bar – Vedle restaurace Ahima a bazénu se nachází tento bar pro osoby starší 18 let. Budete se moci kochat skvělými výhledy na západ slunce při posezení v interiérech, na terase u bazénu nebo na pláži.

Asian Wok Bar – Osvěžte se lahodným drinkem v asijském baru.

Večeře na pláži

Chcete svou drahou polovičku překvapit něčím nečekaným a naprosto romantickým? Nebo byste chtěli strávit večer společně v příjemné atmosféře, na kterou nezapomenete? V resortu Vilamendhoo se Vám to může splnit.

Doporučujeme pláže poblíže restaurace Ahima. Prostředí pod širým nebem a obloha prozářená hvězdami udělá z tohoto místa romantický ráj. Pokud preferujete více soukromí, pak můžete využít například vlastní terasu nebo pláž před vilou.

Personál bude po ruce po celou dobu večeře. Večeře při svíčkách je k dispozici od 19:00 do 22:00.

All Inclusive

Balíček All Inclusive Vilamendhoo Island Resort & Spa platný od 01. 11. 2022 do 31. 10. 2023 zahrnuje:

 • Snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:00) a večeře (19:00 – 21:00) podávané v restauraci Funama pro hosty ubytované v Garden Rooms a Beach Villas a v restauraci Ahima pro hosty ubytované v Jacuzzi Beach Villas a Jacuzzi Water Villas. Obě restaurace nabízejí stravování formou „all you can eat“ bufetu s rozmanitým menu, které uspokojí každého hosta
 • Svačinové menu podávané 24/7 v baru Bonthi a od 10:00 do 22:00 v baru Sunset
 • Slevu 20 % na všechna jídla v restauraci Asian Wok nebo v Hot Rock (neplatí pro speciální události a teppanyaki)
 • Jeden oběd nebo jednu večeři v restauraci Asian Wok za každých pět nocí pobytu (nutná rezervace předem a v závislosti na dostupnosti místa, neplatí pro speciální události)
 • Slevu 20 % na vybrané lázeňské procedury absolvované během prvních dvou dnů pobytu hosta (slevu lze využít jen na vybrané procedury, v závislosti na kapacitě)
 • Neomezené speciální „all you can eat“ občerstvení zahrnující pizzu a hamburgery od 10:00 do 19:00, podávané v Bonthi Baru a Sunset Baru, zmrzlinu si můžete vychutnat v Boashi Baru
 • Jedna půl láhev šampaňského na pokoj a délku pobytu

Neomezené množství „all you can drink“ alkoholických a nealkoholických nápojů „all day and night“, a to následující:

 • Balená voda Vilamendhoo, nesycená, domácí značka
 • Nealkoholické nápoje
 • Ovocný džus (balený)
 • Točené pivo
 • Káva, čaj, ledová káva, ledový čaj, espresso, cappuccino, latté a macchiato
 • Mléčné koktejly a smoothies
 • Domácí víno červené, bílé a růžové
 • Domácí lihoviny - gin, vodka, rum, whisky, tequila a brandy
 • Koktejly a mocktaily se podávají s přísadami domácích značek

Minibar obsahující výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a občerstvení:

 • Balená voda Vilamendhoo, nesycená, domácí značka (2x 1 litr)
 • Nealkoholické nápoje
 • Džus
 • Pivo
 • Víno červené, bílé a růžové
 • Kávu, čaj, ledovou kávu a ledový čaj
 • Různé občerstvení
 • Minibar je doplňován jednou denně podle pravidelného rozvrhu

Z aktivit je k dispozici:

 • Jedna plavba při západu slunce, podle rozvrhu
 • Jedna půlhodinová skupinová lekce šnorchlování (vybavení není součástí), podle rozvrhu
 • Jeden výlet na ostrov Dhangethi, podle rozvrhu
 • Jedna půlhodinová skupinová lekce windsurfingu (včetně vybavení), podle rozvrhu
 • Jedna půlhodinová skupinová lekce tenisu (včetně vybavení), podle rozvrhu
 • Bezplatné využití fitness centra, tenisu ve dne, volejbalu, badmintonu, stolního tenisu, biliardu, snookeru, šipek a fotbalového hřiště (včetně vybavení)
 • Zdarma zapůjčení kajaků a windsurfů (včetně vybavení)
 • Bezplatná lekce jógy v Duniye Spa (skupinové lekce, pravidelně plánované, zahrnuje pránájámu, ásany a jógu nidru)

 

Balíček „All Inclusive Plus“ nezahrnuje:

 • Jídlo z restaurací jiných resortů, pokojovou službu, obchody se suvenýry, položky z minibaru a výlety, které nejsou uvedeny výše
 • Nápoje z donášky pokojové služby, obchody se suvenýry, sportovní centrum a výlety, které nejsou uvedeny výše
 • Nápoje jako jsou míchané nápoje, čerstvé džusy, vína nebo likéry, které nejsou uvedeny výše
 • Míchané nápoje a koktejly (prémiové značkové lihoviny)

 

Důležité upozornění:

 • Potraviny a nápoje jsou pro vaši vlastní spotřebu. Nápoje se podávají po jedné skleničce v restauracích nebo barech resortu.
 • Všichni hosté ubytovaní ve stejném pokoji musí mít stejný balíček All Inclusive Plus.
 • Alkoholické nápoje nebudou podávány osobám mladším 18 let.
 • Vilamendhoo přijímá v Sunset Baru pouze hosty starší 18 let.
 • Vedení si vyhrazuje právo nepodávat alkoholické nápoje opilým hostům.
 • Benefity nejsou přenosné na jiné hosty, není možné je kumulovat ani proplatit.
 • Balíček All Inclusive Plus je k dispozici pouze po celou dobu pobytu hosta.

 

Balíček All Inclusive Plus platný od 01. 11. 2023 do 31. 10. 2024 zahrnuje:

 • Snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:00) a večeře (19:00 – 21:00) podávané v restauraci Funama pro hosty ubytované v Garden Rooms a Beach Villas a v restauraci Ahima pro hosty ubytované v Jacuzzi Beach Villas a Jacuzzi Water Villas. Obě restaurace nabízejí stravování formou „all you can eat“ bufetu s rozmanitým menu, které uspokojí každého hosta
 • Svačinové menu podávané v Bonthi Baru a Sunset Baru od 11:00 do 22:00
 • Slevu 20 % na všechna jídla v restauraci Asian Wok nebo v Hot Rock (neplatí pro speciální události a teppanyaki)
 • Možnost "Dine Around" jednoho oběda či večeře o třech chodech v restauraci Asian Wok (nutná rezervace předem a v závislosti na dostupnosti místa)
 • Slevu 20 % na vybrané lázeňské procedury absolvované během prvních dvou dnů pobytu hosta (neplatí pro všechny procedury, v závislosti na kapacitě)
 • Neomezené speciální „all you can eat“ občerstvení zahrnující pizzu a hamburgery od 10:00 do 19:00, podávané v Bonthi Baru a Sunset Baru, zmrzlinu si můžete vychutnat v Boashi Baru
 • Jedna půl láhev šampaňského na pokoj a délku pobytu

Neomezené množství „all you can drink“ alkoholických a nealkoholických nápojů „all day and night“, a to následující:

 • Balená voda Vilamendhoo, nesycená, domácí značka
 • Nealkoholické nápoje
 • Ovocný džus (balený)
 • Točené pivo
 • Káva, čaj, ledová káva, ledový čaj, espresso, cappuccino, latté, macchiato a horká čokoláda
 • Mléčné koktejly a smoothies
 • Domácí víno červené, bílé a růžové
 • Domácí lihoviny - gin, vodka, rum, whisky, tequila a brandy
 • Koktejly a moktejly se podávají s přísadami domácích značek

Minibar obsahující výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a občerstvení:

 • Balená voda Vilamendhoo, nesycená, domácí značka (2x 1 litr)
 • Nealkoholické nápoje
 • Džus
 • Pivo
 • Víno červené, bílé a růžové
 • Kávu, čaj, ledovou kávu a ledový čaj
 • Různé občerstvení
 • Minibar je doplňován jednou denně podle pravidelného rozvrhu

Z aktivit je k dispozici:

 • Jedna plavba při západu slunce, podle rozvrhu
 • Jedna půlhodinová skupinová lekce šnorchlování (vybavení není součástí), podle rozvrhu
 • Jeden výlet na ostrov Dhangethi, podle rozvrhu
 • Jedna půlhodinová skupinová lekce windsurfingu (včetně vybavení), podle rozvrhu
 • Jedna půlhodinová skupinová lekce tenisu (včetně vybavení), podle rozvrhu
 • Bezplatné využití fitness centra, tenisu ve dne, volejbalu, badmintonu, stolního tenisu, biliardu, snookeru, šipek a fotbalového hřiště (včetně vybavení)
 • Zdarma zapůjčení kajaků a windsurfů (včetně vybavení)
 • Bezplatná lekce jógy v Duniye Spa (skupinové lekce, pravidelně plánované, zahrnuje pránájámu, ásany a jógu nidru)

 

Balíček „All Inclusive Plus“ nezahrnuje:

 • Jídlo z restaurací jiných resortů, pokojovou službu, obchody se suvenýry, položky z minibaru a výlety, které nejsou uvedeny výše
 • Nápoje z donášky pokojové služby, sportovní centrum a výlety, které nejsou uvedeny výše
 • Nápoje jako jsou míchané nápoje a koktejly (prémiové značkové lihoviny), prémiový výběr vín, likéry a čerstvé ovocné džusy, které nejsou uvedeny výše

 

Důležité upozornění:

 • Potraviny a nápoje jsou pro vaši vlastní spotřebu. Nápoje se podávají po jedné skleničce v restauracích nebo barech resortu.
 • Všichni hosté ubytovaní ve stejném pokoji a skupiny cestující společně musí mít stejný balíček All Inclusive Plus.
 • Alkoholické nápoje nebudou podávány osobám mladším 18 let.
 • Vilamendhoo přijímá v Sunset Baru pouze hosty starší 18 let.
 • Vedení si vyhrazuje právo nepodávat alkoholické nápoje opilým hostům.
 • Benefity nejsou přenosné na jiné hosty, není možné je kumulovat ani proplatit.
 • Balíček All Inclusive Plus je k dispozici pouze po celou dobu pobytu hosta.

 

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu All Inclusive balíčků.

Delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
 • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Vilamendhoo Island ****

Šnorchlování

Útes v okolí Vilamendhoo je velkolepý a nachází se velmi blízko pláže. Je to jedinečný zážitek objevit kouzelný korálový útes s podmořským životem během šnorchlování.

Abyste se dostali k útesu, stačí jednoduše vejít do vod laguny a šnorchlováním můžete začít báječnou podívanou. Můžete se vydat do jakéhokoliv z 10 „kanálů“ skrze útes, abyste dosáhli vnějšího útesu. Podél něj proti proudu, který je občas silnější a občas slabší, budete moci spatřit opravdu velkolepé a pestré podmořské představení. A pokud je proud pro opravdu silný, můžete se vrátit do vnitřního útesu.

Šnorchlovací lodní výlet

 • Užijte si podmořskou říši divů po transferu lodí Dhoni k nedalekému útesu.
 • Můžete si půjčit šnorchlovací vybavení v potápěčském centru nebo si jej zakoupit v hotelovém obchodu.
 • Je třeba připomenout, že není povoleno dotýkat se korálů nebo dalších podmořských živočichů. Je ilegální sbírat mušle nebo trhat korály.
 • Výlet je k dispozici pouze pro plavce.
 • Minimálně pro 10 osob a pro osoby od 12 let. Děti do 16 let musí být v doprovodu rodiče.

Potápění

Maledivy zahrnují úchvatné korálové ostrovy obklopené živým korálovým útesem a zdejší teplé vody vytvářejí ideální podmínky pro potápění a objevování podmořského světa. Navíc je zde iniciativa ochrany korálů, proto je zakázáno se jich dotýkat či na ně šahat, aby nepřestaly i nadále růst a vytvářet dech beroucí podvodní scenérie.

Kromě korálových útesů se můžete těšit na nespočet dalších podmořských živočichů v čele se 150 druhy tropických ryb. Většina zdejších ryb není nebezpečná, ovšem najdou se zde druhy, které mohou člověka poranit. Sice se v písečné laguně nijak často nevyskytují, ale je dobré si dát pozor, kam svou bosou nohou šlápnete.

V laguně se také občas mladí žraloci či rejnoci učí přežít a někdy se přesunou do vnějšího útesu. Je velmi zajímavé sledovat malé žraloky, jak chytají rybky a učí se životu v oceánu, stejně jak rejnoci hledají kraby v písku. Oblast je známá také pro výskyt žraloků obrovských, ale spatřit zde můžete mnoho dalších druhů těchto výjimečných stvoření. Narazit můžete také na delfíny, i když tyto plaché mořské savce je možné pozorovat lépe z paluby lodi.

PADI kurzy – Zdejší mezinárodní profesionální tým 10-12 instruktorů vám bude k dispozici pro kurzy potápění ať už v angličtině, němčině, francouzštině, holandštině či japonštině. Materiály pro PADI kurzy jsou pak k dispozici v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině, ruštině, holandštině a japonštině. Zdejší služby a vybavení zahrnují potápěčské a šnorchlovací výlety, vybavení k zapůjčení, vybavení k zakoupení atd.

„Bubliny“ – Zábavné potápění pro děti ve vodě ne hlubší než 2 metry. Pro děti ve věku 8+.

Objevte potápění – Začátečnické ponory v mělké vodě pro hosty ve věku 10+.

PADI potápění – Získejte začátečnické zkušenosti, abyste se cítili pohodlně s vybavením a s instruktorem začněte prozkoumávat korálový útes s maximální hloubkou 12 metrů. Během dovolené pak můžete pokračovat v objevování podmořského světa a zdokonalovat své potápěčské dovednosti.

Denní potápění – Každý den jsou v nabídce potápěčské výlety až na 8 míst, a to během ranního a odpoledního potápění, potápění se žraloky obrovskými a mantami, celodenní potápění (2-3 ponory) či noční ponory. Můžete se vydat na potápění pro zkušenější jedince či na lehčí a méně náročnější ponory pro začátečníky či mírně pokročilé.

Můžete si vypůjčit veškeré potřebné vybavení včetně podmořské kamery pro zdokumentování zdejšího dobrodružství.

Vodní sporty

Centrum vodních sportů – Kromě šnorchlování a potápění je zde v nabídce celá řada vodních sportů s vybavením, abyste si mohli užít dovolenou trochu více aktivním způsobem. Vybavení může být zapůjčeno v centru vodních sportů. Zde také můžete rezervovat jednotlivé aktivity. Vyzkoušejte windsurfing, plavbu katamaránem či prozkoumejte zdejší vody v kajaku.

Vodní sporty jsou k dispozici podle obsazenosti a v závislosti na počasí. Poškození či ztráta vybavení bude účtováno na účet hosta podle rozsahu škody.

Pozemní sporty

Vilamendhoo poskytuje mnoho sportovních zařízení včetně fitness centra, volejbalového hřiště, badmintonu, pétanque, kulečníku, stolního tenisu, mahjongu, biliárdu, šipek, fotbalového hřiště, bazénu a dětského bazénu.

Výlety

Vilamendhoo Island Resort & Spa je skvělým výchozím bodem pro výlety do tropického okolí. Patří zde výlety jako:

 • šnorchlovací výlet lodí Dhoni k nedalekému korálovému útesu,
 • výlet „lodí lásky“ na soukromý písečný břeh s relaxací, plaváním, šnorchlováním a občerstvením,
 • plavba lodí při západu slunce s lahodným punčem,
 • výlet na písečné pobřeží soukromého ostrova ve stylu Robinsona Crusoe s piknikem a šnorchlováním,
 • výlet na ostrov Dhangheti s tradičním životním stylem, suvenýry a autentickými obchůdky,
 • výlet s pozorováním žraloků obrovských,
 • výlet s pozorováním mant a želv,
 • celodenní objevování oceánu se šnorchlováním na dvou nejlepších místech v okolí,
 • Dhigurah a Lonubo jako podmořská říše divů se šnorchlováním, objevováním korálového útesu a piknikem a barbecue na ostrově,
 • půldenní rybaření na lodi Dhoni a
 • hlubokomořský rybolov (půldenní i celodenní).

Zábava a rekreace

Během týdne si můžete užít nespočet zábavných a rekreačních programů organizovaných hotelem. Patří zde oceánský večer v baru Bonthi, prezentace mořského národního parku v baru Sunset, karaoke noc v baru Bonthi, krabí závody v baru Bonthi, diskotéka s živou hudbou v baru Bonthi, prezentace o maledivské kultuře a historii v baru Bonthi, kulturní tance Bodu Beru v baru Bonthi, hudba v baru Sunset, diskotéka s DJem v baru Bonthi a sportovní nebo filmový TV večer.

Lázně

Vstupte do světa péče, kde pojem času je nechán před dveřmi a nová cesta začíná.

Cítíte se unavení nebo ve stresu? Chcete znovu nabít energií, osvěžit tělo a mysl? V lázních Duniye Spa byl vytvořen ozdravný prostor s autentickým aroma pro potěšení Vašich smyslů klidem, radostí a relaxací.

Budete moci zažít harmonii mezi vnitřní a vnější krásou, která přináší pocit uspokojení. Nechejte se unést kombinací orientálních tradicí a moderní péčí o pleť v inspirující atmosféře.

Nechejte zdejší lázně, aby pečovaly o Vaše tělo, uklidnily mysl a povzbudily duši. Lázně Duniye se nesou v duchu holistického přístupu ke zdraví a celkové pohodě. Zdejší služby jsou inspirovány tradičními i moderními terapiemi z celého světa, přičemž důraz je kladen na procedury z Asie a Afriky.

Zkušený a pečující tým poskytuje služby na nejvyšší úrovni s nejvyšší profesionalitou. To je doplněno o přírodní produkty, které jsou pro procedury využívány.

Lázně Duniye nabízejí nespočet procedur, ke kterým patří:

 • speciální místní procedury s masážemi, péčí o pleť, atd.,
 • procedury pro páry,
 • světové masáže (antistresová masáž zad, balijská, orientální, thajská, masáž svalů, reflexologie, reiki),
 • péče o pleť (bio-procedury, hydratační péče, péče o mužskou pleť, péče proti stárnutí pokožky, péče o oči,…),
 • péče o tělo (africký rituál Mongongo proti stárnutí, tropická aloe vera rituál, kokosová péče o tělo, péče o vlasy s kokosovým olejem, …),
 • další procedury (manikúra, pedikúra, masáž zad, krku a ramen, expresní péče o pleť, povzbuzení očí).

Děti v hotelu Vilamendhoo Island ****

Vilamendhoo Island Resort & Spa je vhodným místem pro rodinnou dovolenou. Děti tvoří asi 5 % hostů Malediv a mnoho hotelů se soustřeďuje z velké části převážně na dospělé hosty, přičemž děti jsou opomíjeny. Vilamendhoo má pokoje pro dospělé, ale přitom se dokáže postarat také o rodiny s dětmi.

Díky rodinnému plánu se stane Vaše společná dovolená dostupnější. Dětský pokoj (sdílený s rodiči), stravování (plná penze nebo All Inclusive) a transfery hydroplánem jsou pro děti účtovány za polovinu ceny pro dospělou osobu. To platí pro děti mladší 15 let. Děti do 3 let mohou v hotelu pobývat s rodiči bez placení.

Vilamendhoo je na pohled malý ostrov, ale zároveň nabízí dostatek prostoru pro děti, aby si mohli plnohodnotně užít dovolenou, aniž by rušili někoho ostatního. Mohou bez obav pobíhat v jemném písku kouzelné pláže a je jen potřeba dávat pozor, když se Vaši nejmenší pohybují v okolí bazénů nebo vod laguny.

Vily Beach Villas mohou ubytovat 2 dospělé osoby a 2 děti, takže není potřeba si pronajmout další vily pro děti. K dispozici jsou také dětské postýlky.

Stravování typu „all you can eat“ je podáváno formou bufetu, takže si Vy i Vaše děti můžete vybrat, na co máte chuť. Šéfkuchař rád splní také případné dietní požadavky. Nedaleko baru Boashi u bazénu se nachází brouzdaliště a bar nabízí zmrzlinu a občerstvení. K dispozici jsou také možnosti výletů a večerní aktivity s krabími závody, kulturní taneční show či představením maledivské kultury.

Budete si moci užít také potápění či šnorchlování, kdy potápěčské centrum nabízí kurzy i pro dětské začátečníky. Po kontaktování recepce předem je možné uspořádat také hlídání dětí. Pro pohodlí hostů je zde také lékařská ordinace a rezidentní doktor.

Hotel také nabízí herní místnost, kde je možné si zahrát stolní tenis, biliár, stolní fotbal a další.

Doprava do hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa

Do hotelu se dostanete hydroplánem z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir, přičemž se při letu dlouhém 25 minut budete moci kochat scénickými výhledy na ostrovy Malediv.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

Osobní poradenství u MALEDIVY zájezdů na Maledivy do hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři MALEDIVY poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře MALEDIVY cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Vilamendhoo Island Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová) 724 730 016

Recenze hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

Letová spojení na Maledivy

Mgr. Iveta Nožičková
Vilamendhoo Island Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x